Fotobudka Selfiemirror – animacje

Animacje w naszej fotobudce.

Animacje stanowią prawdziwą siłę Selfie Mirror. Kolorowe i zabawne – rozkręcą każdego, nawet najbardziej „sztywnego” uczestnika zabawy. W naszym fotolustrze mamy do wyboru zestawy tematyczne: weselny, ogólny, dziecięcy i świąteczny. Każdy zestaw animacji jest wyjątkowy i daje gościom ogrom frajdy podczas zabawy.

Animacja weselna została stworzona z myślą o parach młodych które chcą, by ich goście zapamiętali ten wyjątkowy dzień do końca życia. Podczas jednej sesji uczestnicy muszą pokazać jak tańczą, biorą udział w oczepinach, a także wysyłani są „na jednego”. Wszystko byście mieli księgę gości wypełnioną po brzegi zdjęciami wykonanymi z polotem.

Zestaw ogólny to opcja najczęściej wybierana przez uczestników studniówek oraz imprez firmowych. Nasza fotobudka powie kiedy się uśmiechać i gdzie patrzeć w obiektyw, a po wykonaniu zdjęcia prawi komplementy ku uciesze wszystkich uczestników. Dostępne są dwie wersje językowe, polska i angielska, dzięki czemu w zabawie bez problemu mogą uczestniczyć obcokrajowcy.

Specjalnie na zabawy, których uczestnikami są dzieci przygotowana została animacja wypełniona postaciami z bajek. Wraz z maluchami bawić się przy fotobudce będzie Myszka Miki oraz Mini, Minionek, Shrek, Osioł, czy Bolek i Lolek. Ostateczne zdjęcie wyczaruje królowa Elza we własnej osobie. Taki zestaw postaci to gwarancja, że każde dziecko będzie skakało z radości.

Ze względu na duże zainteresowanie wyposażyliśmy Selfie Mirror również w animację świąteczną. W tej opcji uczestnicy zabawy imprezują z bałwankiem Olafem, mikołajem reniferem oraz elfami. Czy potrzeba czegoś więcej by uatrakcyjnić firmowy „śledzik”? Raczej nie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *